Pytanie: Jestem wokalistką alternatywnego zespołu i mój wizerunek ma być kobiecy, a jednocześnie wyglądać twardo (a rocker chick) Chcę wiedzieć, jak osiągnąć ten wygląd w budżecie. Jak mogę się ubrać jak gwiazda ro cka (przy ograniczonym budżecie)?

Odpowiedź: Najlepszym sposobem na osiągnięcie tego wizerunku jest podążanie za krokami, które wysokiej klasy stylista podjąłby w tworzeniu wizerunku dla wschodzącej i nadchodzącej gwiazdy rocka w dużej wytwórni płytowej.

Jak się ubrać jak gwiazda rocka

1. Znajdź inspirację. Spójrz na wszystkie popularne grupy w Twoim gatunku z kobietami na czele i zanotuj ich osobisty styl. Zobacz, jakie elementy ich stylu lubisz i możesz łatwo włączyć do swojej istniejącej garderoby. Na przykład styl Courtney Love z epoki Hole - sukienki typu baby doll i mocny makijaż - to świetny styl rockowej laski. Babydoll sukienki są OGROMNY trend w tym roku, więc można zaopatrzyć się w nich w sklepach takich jak Forever 21 i H&M.

2. Stwórz swój znak rozpoznawczy. Czy masz swoje charakterystyczne rzeczy, które nosisz na co dzień, jak szpilki, chusty, jasnoczerwone włosy, itp? Jeśli nie, rozwijać podpis element, który jest unikalny ty, który sprawi, że ty i twój zespół wyróżniają się od pakietu. Na przykład, zawsze noś sukienki babydoll z szpilkami lub noś je z trampkami converse hot top. Może rock niesamowite cięcie włosów (z szokujący kolor) z słodkie sukienki kwiatowe. Skoncentruj swoją energię na utrzymaniu lub zbudowaniu kolekcji tych elementów. Zawsze staraj się upewnić, że masz jeden kobiecy i jeden element rocker w każdym z twoich strojów.

3. Znaj swoje sklepy. Robienie zakupów w sklepach takich jak H&M, Forever 21, Wet Seal, eBay i sklepach z używaną odzieżą jak Armia Zbawienia powinno stać się dla Ciebie drugą naturą. Kupuj w Armii Zbawienia i na eBay'u wyjątkowe rzeczy w stylu vintage, takie jak krzykliwe nadruki w stylu Pucci z lat 60-tych, sukienki dla lalek z lat 70-tych i jaskrawo kolorowe kurtki z lat 80-tych.

4. Upewnij się, że potrafisz go utrzymać. Dopóki nie zostaniesz gwiazdą, będziesz sama robić sobie makijaż i działać jako swój osobisty stylista. Upewnij się, że styl, który stworzysz może być utrzymany na drodze i przy minimalnej pomocy innych. Ważne jest, abyś "posiadała" ten styl, więc kiedy zostaniesz gwiazdą rocka, obraz ten zostanie zachowany.