5-letni cudowne dziecko czyta z prędkością 140 słów na minutę!

Ciekawe pomysły /. Historie życia W Chmielnickim mieszka pięcioletni cudowny chłopiec, Konstantin Sadykow. Swoje zdolności zaczął przejawiać już w młodym wieku.

Czytanie i pisanie od 2 roku życiaW

ciągu 2 lat potrafił wyrażać swoje myśli w zdaniach złożonych, a z pomocą komputera dziecięcego nauczył się czytać i pisać. Nieco później dziecko potrafiło już pisać zdaniami oraz odejmować i dodawać liczby pierwsze.

Jego rodzice

, ucząc się języka angielskiego od 3 roku życia,

zauważyli, że zamiast zabawek dla dzieci Kostia woli uczyć się angielskiego, więc zapisali go na kurs języka angielskiego. Jednak wkrótce należy zająć się Kostią, ponieważ jego poziom znacznie przewyższa już wiedzę innych dzieci. Równolegle z nauką języka angielskiego Kostia rozpoczął naukę w szkole dziennikarskiej, w której uczą się dzieci w wieku 9-10 lat.Cudowne dziecko w zwykłej szkoleTeraz

pięcioletni Kostia jest w pierwszej klasie zwykłej szkoły. Jego dobra pamięć pomaga mu szybko się uczyć. Już teraz pisze poprawnie po rosyjsku i ukraińsku ze wszystkimi znakami interpunkcyjnymi i rozwiązuje równania w kilku krokach. Ponadto mały chłopiec interesuje się geografią, zna nazwy państw i potrafi wskazać na mapie stolice tych państw. Rodzice chcą wysłać go do kilku klas naprzód, jak tylko nauczy się pisać wielkimi literami. Biorąc pod uwagę zdolności małego Kosti, nie będzie musiał długo czekać.

Niesamowite tempo czytania jak na pierwszy rok życia - 140 słów na minutę

. Nauczyciele zwracają uwagę na dużą ciekawość dziecka, bogaty zasób słownictwa i zamiłowanie do czytania. Już teraz jego tempo czytania jest na poziomie dzieci z czwartej klasy i wynosi 140 słów na minutę. Książka to najlepszy prezent dla Kostii. Dzięki zamiłowaniu do czytania dziecko zna już konstelacje gwiaździstego nieba, skład powietrza, wielkość atomu, głębokość skorupy ziemskiej i inne informacje. Jego wiedza zadziwia wszystkich: rodziców, nauczycieli, kolegów z klasy. Nie ma wątpliwości, że Kostia jest rzeczywiście genialnym dzieckiem. Nie wie, kim zostanie w przyszłości, ale Kostia chce przede wszystkim zostać naukowcem.
Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj także
  • Komentarze