Spacer na rękach z Wiednia do Paryża i 8 innych szalonych rzeczy z Księgi Rekordów Guinnessa

. Historie życia Co ludzie nie tylko iść, aby dostać się do pożądanego Księgi rekordów Guinnessa, lub przynajmniej, po prostu jakoś stać się sławnym! Oceńcie sami.

1. tylko do przodu!Ale co z tego?! Hindus Arvind Pandya przebiegł z Los Angeles całą drogę do Nowego Jorku. W ciągu trzech i pół miesiąca przebiegł 5 000 kilometrów do tyłu. Rekord, który ustanowił w 1984 roku. A w 1990 r. biegacz zrobił to samo w Anglii. Tam przebiegł 1512 kilometrów do tyłu.

2. Najbardziej niezawodny transport na świecie!To, oczywiście, są twoje własne nogi. Nie ma benzyny, nie ma części zamiennych! Arthur Blessitt z Florydy (USA) przeszedł 53.350 kilometrów! W swojej pieszej podróży odwiedził 277 krajów, z czego 224 kraje przemierzyła z nim jego żona. W tym samym czasie Artur niósł ciężki, drewniany krzyż.

3. Dodatkowe nogi...
Tak, ktoś nie ma dość własnych. Joe Bowen z Los Angeles, USA, przeszedł na szczudłach 4 804 km w ciągu 5 miesięcy. Nie była to pierwsza tego typu wyprawa. Bo Joe szedł w 1980 roku, a Silver Dornon szedł z Paryża do Moskwy w 1891 roku. W ten sposób udało mu się przejść prawie 3000 kilometrów.

4. Wszystko, czego potrzebują dzieci!14 studentów z UCLA przeskoczyło w stylu żabim 1603 kilometry w prawie 245 godzin. Tak... Chyba dzieci coś zjadły. Może jakieś grzyby?

5. Najfajniejszy transport na świecie!
Rob Bryant z Teksasu, USA, przejechał 5 278 i pół kilometra z Los Angeles do Waszyngtonu w 3,5 miesiąca. No i pojechał, co w tym dziwnego? Ach, tak! Transportem był walec asfaltowy...

6. Najfajniejszy, najfajniejszy transport na świecie!Okazuje się, że kierowca walca asfaltowego nerwowo pali w kącie. 12-letni Ryan Tripp przejechał 5 417 kilometrów na kosiarce do trawy! To prawda, transport wyposażony był w sprawne koła i wygodne siedzenie, a także masę wynalazków w amerykańskim stylu. A chłopcu towarzyszyli jego tata i mama, wielu krewnych i radiowozy policyjne. A sam senator stanu Uttah przywitał rekordzistę na mecie. Brawo, brawo! Amerykanie potrafią zrobić show z niczego, co tu dużo mówić? Ale muszę przyznać kierowcy, że Ryan miał szczytny cel: zebrać kilka tysięcy dolarów na operację dziecka. Mam nadzieję, że mu się udało.

7. Wielka sprawa!Po lodowisku i kosiarce do trawy trudno się dziwić. Jeremy Levine, Marc Aylett i Carlos Arrese pojechali taksówką z Anglii do RPA. Przez ponad cztery miesiące przejechali 35 000 kilometrów, a ich koszt wyniósł 63 000 USD. Lepiej niech te pieniądze przekażą głodującym dzieciom w RPA, na litość boską!

8. Czego nie możesz zrobić dla swojego kraju?Indyjski święty asceta Lotan Baba podjął się tej podróży w niezwykły sposób. Jeździł przez 8 miesięcy i w tym czasie przejechał 4000 kilometrów. Średnio przejeżdżał około 11 kilometrów dziennie. Baba zadedykował swoje wydarzenie bogini Wisznu, aby obdarzyła ludność Indii pokojem i jednością. Szlachetny! Po drodze mężczyzna nie jadł prawie nic poza wodą, chlebem i papierosami. Podczas jazdy jego ciało zamieniło się w jeden solidny pęcherz. Siła woli, tak...

9. Czasami najlepsze nogi to..... ręce!
W 1900 roku Australijczyk, Johann Gurlinger, pokonał trasę z Wiednia do Paryża w 55 dni. (Praktycznie jest to podróż z Petersburga do Moskwy!). Ten dziwak przeszedł swoje 1400 kilometrów na rękach!

Nawet nie wiem co powiedzieć.... Albo, każdy wariuje na swój sposób albo: i Ty masz słabość!Autor: Elena Angelina Omów artykuł Powiedz znajomym: Zapisz się do magazynu:
  • Czytaj także
  • Comments Off on