Color blocking brzmi (i wygląda trochę) jak zespół popowy z lat 80-tych, ale jest to po prostu moda na noszenie wielu bloków kolorystycznych w stroju.

Wiosna to absolutnie idealny czas na tę odważną i zabawną modę, ale jak ubierać się w bloki kolorów, nie wyglądając jak najsłodsze dziecko w bloku lub Punky Brewster? Mamy odpowiedź

Jak stworzyć kolorowy strój

1. Zacznij od rzeczy oczywistych.

Które kolory najbardziej Ci schlebiają? Co wygląda niesamowicie z Twoimi włosami i skórą? To nie są jedyne kolory, których możesz użyć, ale możesz chcieć, aby te kolory były blisko Twojej twarzy - to znaczy, w koszuli lub górnej części sukienki.

2. Chwyć koło kolorów.

Najbardziej pomocne narzędzie w blokowaniu kolorów jest koło kolorów. Możesz użyć odcieni tego samego koloru, kolory w tej samej rodzinie, a nawet kolory w poprzek koła od siebie.

3. Odłóż odciski palców.

Bloki kolorów tworzą swój własny wzór. Jednak zasady są po to, aby je łamać, więc jeśli znajdziesz wzór i blok kolorów i po prostu wiem, że to zabija, idź na to.

4. Nie musisz kupować nowych ubrań.

Jeśli budżet lub poczucie stylu pozostawia wybierając elementy z własnej szafy, to jest OK. Połącz solidne kolorowe koszule, solidne kolorowe spódnice i pas i aha! Masz kolor zablokowany jak profesjonalista. Można budować inne zespoły z tego samego koloru koszuli i marynarki, ale zamieniają się w czarnych spodniach.

5. Utrzymuj neutralne dodatki.

Oko jest już przytłoczone dużymi odważnymi kawałkami koloru.

Zebraliśmy kilka modnie szykownych zdjęć color blocking zrobić dobrze dla inspiracji. Idź naprzód i blokuj kolory!

Sprawdź również: https://styl.fm/newsy/369228.andrzej-piasek-piaseczny-skonczyl-50-lat-przypominamy-jego-stare-zdjecia