Chińczyk wygrał sprawę sądową przeciwko żonie za to, że urodziła brzydkie dzieci!

Ciekawe pomysły /. Historie z życia wzięte Czy myślałeś kiedyś o operacji plastycznej? Może chciałeś coś zmienić w swoim wyglądzie? Bądźcie ostrożni, a przede wszystkim prawdomówni, bo być może będziecie musieli odpowiedzieć za to przed sądem...W dzisiejszych czasach, wraz z szybkim rozwojem medycyny, chirurgia estetyczna stała się bardzo popularna, zwłaszcza wśród dziewcząt. Czasami nie odstraszają ich nawet dość wysokie koszty takiej przyjemności, ponieważ wiedzą, że cena, jaką płacą, jest znikoma w porównaniu z tym, co w efekcie końcowym otrzymują - atrakcyjniejszy wygląd i szansę na lepsze życie bez kompleksów i kpin. Całkowicie logiczny tok rozumowania...
Pani Feng, niegdyś młoda, a teraz dawna, miała wygląd daleki od czarującego. Nie była brzydka, ale nie była też atrakcyjna. Wszystko to zmęczyło w pewnym momencie dziewczynę i odważyła się na serię operacji plastycznych, aby zmienić się na zawsze, stać się piękną i czarującą. I udało jej się!Poślubiła mężczyznę, którego kochała, swojego rodaka, i urodziła mu trójkę dzieci. Ale właśnie wtedy, gdy wydawało jej się, że spełniają się wszystkie jej marzenia - o rodzinie, mężu, dzieciach - dopadła ją przeszłość.Faktem jest, że w miarę jak dzieci dorastały, jej mąż zaczął zauważać, że są coraz brzydsze, zwłaszcza najstarsza córka. Początkowo myślał, że żona go zdradza, więc ukradkiem zlecił wykonanie testu DNA. Kiedy jednak otrzymał wyniki badań, zniechęcił się - okazało się, że dzieci były jego własną krwią! Na czym polegał problem? Zaczął więc wypytywać swoją żonę. W końcu wyznała, że w młodości poddała się serii operacji plastycznych, których koszt wyniósł 100 000 dolarów.Jian Feng (zniechęcony mąż) zdecydował się wtedy na radykalne działanie: czując się okrutnie oszukany, pozwał ją do sądu, po pierwsze, aby rozwiązała małżeństwo, a po drugie, aby zrekompensowała mu straty moralne w wysokości 120 000 dolarów.

Najbardziej zaskakujące jest to, że sędzia zatwierdził pozew i nakazał pani Feng wypłatę zasądzonego odszkodowania.Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on