Ukraińska dziewczynka w wieku 7 lat wygrywa światowy konkurs piękności

Ciekawe pomysły /... Historie z życia wzięte

Jak wiadomo, Ukraina słynie z kobiecej urody na całym świecie! Kolejnym dowodem na to jest mała Nastia Litwińczuk. Na konkursie Mała Miss Świata w Turcji 7-letnia połtawianka zajęła pierwsze miejsce wśród dziewcząt w wieku od 5 do 14 lat.

W konkursie wzięli udział przedstawiciele 30 krajów. Pierwsza taka impreza odbyła się w 2000 r. w Skadowsku. Obecnie ten festiwal piękna co roku gromadzi uczestników z całego świata, którzy prezentują swoje talenty i urodę.


Zwyciężczyni konkursu otrzymuje złotą koronę, nagrodę pieniężną na rozwój kariery oraz grant na promocję branży mody dziecięcej w regionie. Prawie wszystkie uczestniczki mają za sobą udział w kilkunastu innych konkursach piękności. Nasze piękno nie jest wyjątkiem. Dziewczyna działa w branży modelingu od pięciu lat.

Współczesny przemysł kosmetyczny organizuje konkursy dla wszystkich kategorii wiekowych. Dziewczynka po raz pierwszy zwyciężyła w konkursie "Świąteczny anioł", gdy miała zaledwie 1 rok. Następnie brała udział w różnych konkursach, od lokalnych po międzynarodowe, zdobywając tytuły "Księżniczki Kraju", "Mini-miss Kijowa", "Miss Świata". Pokój dziewczynki zdobi ogromna liczba nagród i świadectw.

W marcu mała piękność czeka na Hollywood, więc ciężko trenuje i odbywa próby. Jednak mimo napiętego grafiku dziewczyna kontynuuje naukę w gimnazjum i chce w przyszłości zostać nauczycielką.


Omów artykuł Powiedz znajomym: Zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Uwagi