To może być trudne, aby wiedzieć, gdzie zacząć, gdy zdecydujesz, że chcesz przedłużanie włosów. Pierwszą rzeczą, którą należy zdecydować, to czy chcesz prawdziwe ludzkie włosy lub syntetyczne włosy. Po drugie, w jaki sposób chcesz, aby pasowały do Twojej głowy - możesz mieć je przyklejone (klejone), zaplecione, przyklejone taśmą lub wpięte w głowę. Każda z tych opcji wiąże się z własnym poziomem komfortu, ale równie ważna jest różnica w cenie. Punkty cenowe dla rozszerzeń włosów może wahać się od około 100 dolarów do ponad 1000 dolarów, pozostawiając dużą lukę w środku, aby zdecydować, co działa dla Ciebie.

Po rozważeniu opcji, zdecydowałem się spróbować bonded przedłużanie włosów. Po małych poszukiwaniach i ocenie mojego budżetu, wybrałam Hair Classic Organic Bond Extensions w długości 12".

O przedłużeniach

Hair Extensions istnieje na rynku od 1994 roku. Marka używa swojej własnej, unikalnej formuły, która jest wykonana z organicznych protein. Została ona zaprojektowana tak, aby nie miała szkodliwego wpływu na naturalne włosy podczas nakładania i zdejmowania, co może być problemem w przypadku niektórych przedłużeń. Przedłużanie włosów metodą bonded to małe fragmenty ludzkich włosów, które są przyklejane w małych sekcjach do Twoich naturalnych włosów.

Proces jest bezbolesny, ale możesz oczekiwać, że będziesz tam od dwóch do sześciu godzin w zależności od ilości włosów, które chcesz przedłużyć. Możesz wybrać, aby wzmocnić swoje naturalne włosy, zmieniając ich kolor, pogrubiając je lub dodając im dramatycznej długości. A w przypadku, gdy bonded przedłużanie nie są Twoje rzeczy, oferuje inne opcje rozszerzenia, takie jak paski, welony i clip-ins, między innymi. Istnieje wiele marek do wyboru w zakresie przedłużeń, co oznacza, że z pewnością znajdziesz taką, która będzie dla Ciebie odpowiednia.

Cinderella używa 100 procent ludzkich włosów Remy. "Remy" oznacza, że wszystkie łuski włosa są w tym samym kierunku, co pozwala przedłużeniom łatwo się mieszać i układać, a także mniej się plątać.

Koszty

Koszt przedłużania włosów może być (i będzie) różny w zależności od stylisty. Innymi czynnikami wpływającymi na cenę będzie ilość włosów umieszczonych na głowie i długość włosów, które chcesz przedłużyć (oczekuj użycia od trzech do siedmiu paczek włosów na całą głowę). Oprócz kosztu włosów będziesz musiała zapłacić za to, że Twój stylista umieścił je na głowie. Większość stylistów pobiera opłaty za godzinę, a umieszczenie każdej paczki włosów zajmie od 30 do 60 minut. To wszystko po to, aby powiedzieć, że koszt przedłużania włosów może się szybko zwiększyć.

Należy również pamiętać o opłatach za usunięcie przedłużeń. Aby uzyskać dokładną wycenę, zalecamy skontaktowanie się bezpośrednio z lokalnym salonem w celu umówienia się na konsultację.

Proces instalacji

Aby zainstalować przedłużanie włosów, musisz znaleźć stylistę, który posiada certyfikat i został przeszkolony przez daną markę. Podczas konsultacji omówisz swoje oczekiwania i zdecydujesz, jak długie mają być Twoje przedłużenia, ile paczek włosów będziesz potrzebować i wybierzesz kolor (lub kolory). Twój stylista powinien mieć próbki włosów w każdym kolorze, więc będziesz mogła je porównać, wymieszać i dopasować. Osobiście byłam pod wrażeniem wrażenia, jakie zrobiły na mnie włosy Cinderella i szerokiej gamy dostępnych kolorów.

Po konsultacji, umówisz się na wizytę w celu umieszczenia włosów i najprawdopodobniej zostaniesz poproszona o podpisanie umowy. Większość stylistów poprosi Cię o podpisanie umowy, która nie zwalnia ich z odpowiedzialności za stan Twoich włosów po opuszczeniu salonu. Celem tej umowy jest zwolnienie stylisty z odpowiedzialności, szczególnie jeśli nie zadbasz o włosy po wyjściu z salonu.

Może być konieczne odświeżenie koloru przed wizytą w salonie, aby wszystko wyglądało jednolicie. Można farbować włosy po przedłużenia są umieszczone, ale mniej chemicznego przetwarzania zrobić przedłużenia, tym lepiej.

Na początku wizyty, Twój stylista umyje i wysuszy Twoje włosy, tak jak podczas każdej innej wizyty. Zaczną od karku i podzielą Twoje włosy na małe sekcje, na których umieszczą kosmyki. Proces ten zajmie od 30 do 60 minut na każdą paczkę włosów. Ja początkowo miałam założone trzy paczki włosów, a później wróciłam i założyłam czwartą.

Pielęgnacja włosów przedłużanych

Przedłużanie włosów, jak w przypadku wszystkich marek, wymaga znacznie więcej czasu na pielęgnację niż w przypadku włosów naturalnych. Podobnie jak w przypadku normalnych włosów, zaleca się, aby nie myć włosów przedłużanych codziennie. Ale nawet wtedy zaleca się stosowanie specjalnego szamponu i odżywki. Ja używałam szamponu i odżywki, ale nie polubiłam odżywki i zazwyczaj używałam tylko swojej własnej oprócz odżywki. Jest to również konieczne, aby utrzymać przedłużenia bez plątania i szczotkowane. Powinnaś używać specjalnej szczotki do przedłużania. Szczotki te są wykonane z pętelkami zamiast włosia i powinny być szczotkowane co najmniej dwa razy dziennie.

Przedłużone włosy można suszyć, prostować, kręcić, zaplatać lub upinać, tak jak włosy naturalne. Ja często kręciłam lub prostowałam swoje przedłużenia. Nosiłam je upięte, rozpuszczone i na wszelkie możliwe sposoby. Eksperymentowanie z różnymi stylami było świetną zabawą. Tak jak w przypadku wszystkich włosów, im bardziej je nadużywasz, tym gorzej będą wyglądać. Tak więc nadal ważne jest, aby być miłym dla swoich przedłużeń włosów i nie stylizować ich nadmiernie, jeśli to możliwe.

Podczas gdy Twoje przedłużenia są w środku, możesz stracić kilka z nich od czasu do czasu. Gdy przedłużenie wypada, Twoje naturalne włosy niestety wypadają razem z nim. Im mocniej traktujesz swoje włosy i im bardziej pozwalasz im się plątać, tym więcej włosów wypadnie. Prawdopodobnie traciłam od jednego do dwóch przedłużeń tygodniowo w ciągu trzech miesięcy, kiedy je miałam. Ogólnie rzecz biorąc, można oczekiwać, że przedłużenia Cinderella Hair Extensions wytrzymają nawet do czterech miesięcy. Zazwyczaj po trzech miesiącach trzeba je wymienić lub zdjąć.

Po zdjęciu przedłużeń, musiałam na nowo przyzwyczaić się do grubości moich własnych włosów. Bezpośrednio po zdjęciu przedłużeń czułam się bardzo cienka i trochę słaba, ale po około pięciu lub sześciu tygodniach włosy ładnie się odbiły. Po zdjęciu przedłużeń, co tydzień poddawałam się profesjonalnej kuracji regenerującej i wzmacniającej. Dwa do trzech miesięcy po zdjęciu przedłużeń, moje naturalne włosy wróciły do normalnego stanu.

Kilka końcowych uwag na temat kosztów

Przedłużanie włosów nie jest tanie i wymaga zarówno czasu, jak i pieniędzy, aby odpowiednio o nie zadbać. Jest to najważniejsza rzecz, jaką mogłabym przekazać każdemu, kto rozważa przedłużenie włosów. Przedłużanie włosów nie jest fryzurą, którą można zmyć. Aby utrzymać ich ładny wygląd, należy poświęcić im co najmniej jedną do dwóch godzin dziennie.

Polecam przedłużanie włosów każdemu, kto ma czas, pieniądze i energię, aby utrzymać ich piękny wygląd. Ważne jest, aby pamiętać, że koszt włosów i koszt stylisty, aby je umieścić nie są jedynymi wydatkami, które ponosisz przy przedłużaniu. Właściwa pielęgnacja obejmuje koszty produktów do stylizacji i zabiegów, dzięki którym włosy będą wyglądały jak najlepiej.

Czytaj również: https://styl.fm/newsy/236852.tatuaz-rekaw-charyzmatyczne-odwazne-i-stylowe-propozycje-dla-kobiey