Więc, chcesz być blogerką modową? To świetnie! Idź na to! Teraz, bardziej niż jakikolwiek inny czas w historii, każdy ma dostęp do wszystkich narzędzi, których potrzebują, aby rozpocząć swój własny blog o modzie. Najważniejsza rada, jaką możemy Ci dać to: Don't Be Afraid!

Start Your Own Fashion Blog

Don't Be Afraid To. .. Spójrz na tych, których podziwiasz za wskazówki. Doskonałym miejscem do rozpoczęcia jest zrobić kilka badań i szukać tych stron internetowych, które sam kochasz czytać. Nie należy mylić z plagiatem (który nigdy, przenigdy nie jest w porządku), rozważ to jako sposób budowania inspiracji. Zrób listę tego, co najbardziej podoba Ci się w danym blogu lub stronie internetowej. Następnie stań się kreatywny i znajdź sposób, aby umieścić swój własny, unikalny (czytaj: oryginalny) spin na nim.

Nie bój się... technologii.

Jak powiedzieliśmy powyżej, nigdy nie mieliśmy bardziej swobodnego dostępu do wszystkich narzędzi niezbędnych do uruchomienia własnych stron internetowych. Większość platform blogowych, takich jak Blogger i WordPress są cudownie przyjazne dla użytkownika, i można dość dużo Google wszystko i znaleźć listę wskazówek, sztuczek, samouczków i how-to's, aby rozwiązać każdy problem, który można napotkać. (Można nawet Google "Jak zacząć blog o modzie", ale to tylko przekierowuje cię tutaj!) Jeśli nie jesteś najbardziej obeznany z komputerem osoba na planecie, nie pozwól, aby to cię powstrzymać!

Don't Be Afraid To... mieć jasny punkt widzenia.

To może być najważniejsza wskazówka na tej liście. Ponieważ rynek jest teraz tak nasycony blogami o modzie, stylu osobistym i ulicznym, posiadanie czegoś, co czyni Twój blog wyjątkowym, jest niezwykle istotne. Emily Schuman, twórczyni popularnego bloga o modzie i jedzeniu powiedziała kiedyś: "Zdecyduj, co chcesz robić i rób to lepiej niż ktokolwiek inny", a my nie możemy się z tym zgodzić. To dlatego posiadanie jasnego punktu widzenia i konkretnego tematu jest najważniejsze dla posiadania udanego bloga. W ramach blogowania mody, może chcesz skupić się na snazzing się strój do pracy, a może twój forte jest DIY-odzież? Wybierz kąt w bloggin mody.

Don't Be Afraid To... inwestować w dobry sprzęt.

Tak bardzo, jak jesteś w stanie, uczynić go priorytetem, aby inwestować w narzędzia, których potrzebujesz, aby Twój blog tak dobre, jak to może być. Pomyśl o tym, jak się czujesz, gdy szukasz w sieci i natknąć się na stronie internetowej z kiepskich zdjęć lub że jest trudny w nawigacji. Natychmiast wyczuwasz brak profesjonalizmu i, są szanse, że opuścisz stronę toute suite w poszukiwaniu innego, lepiej wykonanego adresu URL. Tak więc, rozważ swój temat i odpowiednio się przygotować. Chcesz, aby Twój blog być zdjęcie lub wideo oparte? Następnie wydać trochę pieniędzy na wielką lustrzankę lub HD nagrywarki wideo. Chcesz podzielić się słowem pisanym? W tym przypadku nie musisz kupować sprzętu, ale kurs pisania na maszynie lub zajęcia z pisania podniosą Twoją poprzeczkę i sprawią, że ludzie będą wracać po Twój ostry jak brzytwa (i wolny od literówek!) dowcip.

Nie bój się... wyjdź i poznaj swoich rówieśników, uczestnicząc w internetowych lub osobistych konferencjach i forach.

Społeczność blogów mody składa się z kilku całkiem fantastycznych ludzi, którzy są bardziej niż szczęśliwi, aby podzielić się swoją wiedzą z nowicjuszami. Lucky magazyn zaczął trzymać konferencje dla blogerów mody (FABB - Fashion and Beauty Blog Conference), jak IFB z ich niezależnej konferencji Blogera mody, i BlogHer jest wielki online forum pełne zasobów. Tak jak teraz masz wszystkie technologie, aby rozpocząć blog o modzie, masz również nieskończone zasoby, które są po prostu naciśnięcie klawisza lub dwa daleko - użyj ich!

Moda blogowanie nie jest dla słabego serca i tych, którzy robią to najlepiej są ci, którzy są zaangażowani, aby ich strony najlepsze mogą być. Emily z Cupcakes and Cashmere, Vahni twórca Grit i Glamour są świetnymi przykładami blogerów, którzy mieli pomysł, odwagę, aby wziąć ten pomysł do światowej sieci i stick-to-itiveness, aby włączyć, że pomysł w udany, profesjonalny blog. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, a możesz zaliczyć się do bardzo doborowego towarzystwa.

Czytaj również: https://styl.fm/makijaze/wieczorowe/635