Większość ludzi prawdopodobnie nie ścina włosów w domu. Jeśli jednak to robisz, osiągnięcie nawet w połowie przyzwoitego rezultatu wymaga umiejętności, jasnego oświetlenia i wysokiej jakości luster. Trójstronne lustro Self-Cut System ułatwia obserwację głowy pod każdym kątem i pozwala na używanie rąk do strzyżenia zamiast trzymania lustra. Produkt jest dobrze zaprojektowany, łatwy w użyciu i polecany dla każdego, kto sam ścina włosy.

Plusy:

  • Niedrogi w porównaniu do kosztów kilku profesjonalnych strzyżeń.
  • Ułatwia oglądanie głowy pod każdym kątem
  • Łatwy do zainstalowania i usunięcia
  • Świetna pomoc przy strzyżeniu, goleniu głowy lub poprawianiu dekoltu
  • Dołączona aplikacja z instrukcjami

Wady:

  • Brak opcji stałego montażu
  • Wisi nad drzwiami, gdzie oświetlenie prawdopodobnie nie jest najlepsze (jest opcja z lampkami, ale kosztuje dodatkowo)

Opis

Self-Cut System to trójstronne lustro, które zawiesza się nad drzwiami i pozwala na oglądanie głowy pod każdym kątem. Pozwala na samodzielne strzyżenie włosów, a jednocześnie nie trzeba trzymać ręcznego lusterka, aby zobaczyć boki i tył głowy. Jeśli często się strzyżesz, może to zaoszczędzić tysiące dolarów rocznie... pod warunkiem, że jesteś na tyle odważny, aby spróbować obciąć włosy w domu.

Przegląd lusterka do strzyżenia Self-Cut System

Po pierwsze, zrzeczenie się odpowiedzialności. Jestem właścicielką salonów fryzjerskich i utrzymuję się z obcinania męskich włosów. W związku z tym, nigdy nie byłam zwolenniczką samodzielnego strzyżenia włosów w domu. To powiedziawszy, są tacy faceci, którzy z różnych powodów wezmą sprawy w swoje ręce i sami obetną sobie włosy stojąc nad łazienkowym zlewem. Dla nich lustro trójstronne Self-Cut System może znacznie ułatwić to zadanie i sprawić, że nie będzie ono miało tak katastrofalnych skutków.

Jednym z największych wyzwań związanych z samodzielnym strzyżeniem włosów jest możliwość zobaczenia boków i tyłu głowy bez konieczności przyjmowania dziwnych pozycji ciała lub zmagania się z ręcznym lusterkiem. Trzymanie tradycyjnego ręcznego lusterka i patrzenie w lustro ścienne wiąże jedną z Twoich rąk. Aby szybko poprawić makijaż, zawsze trzymałam zamontowane na ścianie lustro teleskopowe, umieszczone między mną a lustrem łazienkowym, aby uwolnić obie ręce. Działa to całkiem dobrze, ale osoba samodzielnie strzygąca włosy nadal musiałaby od czasu do czasu obracać się w dziwnej pozycji, aby widzieć swoją głowę pod każdym kątem.

System Self-Cut właściwie eliminuje ten problem.

System Self-Cut to w zasadzie trójstronne lustro, które zawiesza się nad drzwiami. Otwierasz jego trzy panele na zawiasach i stajesz pośrodku; obracając głowę i/lub regulując kąt nachylenia paneli, możesz zobaczyć przód, tył i boki swojego melona. Jeśli kiedykolwiek próbowałeś obciąć własne włosy, rozumiesz, że może to wymagać trochę praktyki, wiedząc, w którą stronę się poruszać, ponieważ rzeczy w lustrze są odwrócone. Zalecałbym przejście przez ruchy cięcia włosów przed rzeczywistym bzykaniem.

Do urządzenia dołączona jest również aplikacja instruktażowa, która pokazuje podstawy strzyżenia włosów przy użyciu systemu. Aplikacja pokazuje facetów obcinających własne włosy, co powinno dać ci pojęcie o kątach i technikach używanych do samodzielnego obcinania. To powiedziawszy, przed próbą samodzielnego ścięcia włosów, przygotuj się na konsekwencje, jeśli to spieprzysz - nie każdy potrafi zrobić to dobrze. W końcu praktyka czyni mistrza.

Projekt

Jeśli chodzi o jakość, system Self-Cut jest dobrze zaprojektowany i wykonany. Wieszaki montażowe mogłyby być nieco cięższe, ponieważ wydawało się, że urządzenie może odpaść, jeśli zostanie uderzone w niewłaściwy sposób. Produkt mógłby również skorzystać z opcji stałego montażu, aby nie trzeba było go wieszać za każdym razem, gdy trzeba go użyć. Kilka śrubek i dwustronna taśma piankowa prawdopodobnie załatwiłyby sprawę, jeśli chcesz pozostawić ją zamontowaną tam, gdzie jest.

Samodzielne strzyżenie włosów nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać; wymaga pewnych naturalnych umiejętności, odpowiedniego oświetlenia i dobrego lustra. Jeśli chodzi o to ostatnie, system Self-Cut jest całkiem niezły.